Sezon 2017 z zakończeniem na Karowej!

Zespół Rajdowy WARTA w składzie Stefan Karnabal i Ireneusz Pleskot zajęli 12 miejsce w Rajdzie Barbórki Warszawskiej oraz wzięła udział w słynnym kryterium Asów na ulicy Karowej. Załoga Mitsubishi Lancera Evo X musiała zmierzyć się z niezwykle silną konkurencją oraz technicznymi próbami na ulicach Warszawy.

 

Rajd Barbórki w bardzo kompaktowy sposób został w tym roku przeprowadzony na płycie lotniska Bemowo oraz Torze Modlin pod Warszawą. Liczna obsada rajdu oraz techniczne próby nie pozwalały na popełnienie choćby jednego błędu. Załoga Zespołu Rajdowego WARTA unikając większości błędów osiągnęła bardzo dobry wynik bez problemu kwalifikując się do prestiżowego odcinka specjalnego na ulicy Karowej.

 

Stefan Karnabal: „Jesteśmy bardzo zadowoleni z bezbłędnej jazdy, która zaowocowała pewnym dostaniem się do elitarnego grona kierowców na ulicy Karowej. Przejeżdżanie tej niezwykle emocjonującej próby przy sztucznym oświetleniu i tysiącach kibiców jest naprawdę bardzo przyjemne. Chciałbym podziękować partnerom za nieustające zaangażowanie i dopingowanie nas na oesach!”

 

Partnerem Zespołu Rajdowego WARTA jest Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji WARTA S.A.


Partnerzy:

Warta