Stefan Karnabal i Ireneusz Pleskot przed 55. Rajdem Barbórki

news przedZespół Rajdowy WARTA tradycyjnie weźmie udział w najbliższy weekend w Rajdzie Barbórki Warszawskiej. Załoga Stefan Karnabal i Ireneusz startujący w aucie Mitsubishi Lancer Evo X, zmierzy się z blisko 100 rywalami na trasach Autodromu Bemowo oraz Toru Modlin.

 

Stefan Karnabal: Jestem bardzo szczęśliwy, że możemy ponownie stanąć do walki na trasach Rajdu Barbórki. Jak co roku mamy doborowe towarzystwo i będzie nam bardzo miło reprezentować barwy naszego zespołu WARTA. W tym roku postawiliśmy na sprawdzonego Mitsubishi Lancera Evo X w najnowszej specyfikacji. W tym roku naszym celem jest osiągnięcie mety oraz walka o udział w starcie na ulicy Karowej.

 

Rajd Barbórki Warszawskiej rozpocznie się w piątek 1 grudnia odcinkiem testowym na terenie Autodromu Bemowo. Następnie w sobotę, kierowców czeka pięć odcinków specjalnych, na których zostanie wyłoniony zwycięzca rajdu. Odcinek specjalny na ulicy Karowej nie będzie wliczany do klasyfikacji generalnej. Słynna próba rozpocznie się przy sztucznym oświetleniu o godzinie 17.00

 

Partnerem Zespołu Rajdowego WARTA jest Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji WARTA S.A.


Partnerzy:

Warta