Silna stawka w Rajdzie Barbórki

Mitsubishi Lancer Evo 5Zespół Rajdowy WARTA w składzie Stefan Karnabal i Ireneusz Pleskot zajęli 20 miejsce w Rajdzie Barbórki Warszawskiej. Załoga Mitsubishi Lancera Evo musiała zmierzyć się z niezwykle silną konkurencją oraz technicznymi próbami na ulicach Warszawy.

Rajd Barbórki w bardzo kompaktowy sposób został w tym roku przeprowadzony na płycie lotniska Bemowo, Torze Służewiec oraz obiektu w Klaudynie pod Warszawą. Liczna obsada rajdu oraz techniczne próby nie pozwalały na popełnienie choćby jednego błędu. Załoga Zespołu Rajdowego WARTA unikając większości błędów osiągnęła bardzo dobry wynik jako 13 załoga w aucie produkcyjnym i 20 w klasyfikacji generalnej.

Stefan Karnabal: „Przeżyliśmy fantastyczne emocje. Rajd był naprawdę super. Spełniliśmy nasz plan oraz osiągnęliśmy założenia, które postawiliśmy sobie w tym roku. W silnej konkurencji osiągnęliśmy bardzo dobry wynik, co wywołuje u nas dużą satysfakcję. Jedynym minusem mogę być niektóre próby, które są bardziej podobne do KJSów niż do rajdów. Ogólnie rzecz biorąc będziemy bardzo dobrze wspominać ten rajd.”

Partnerami Zespołu Rajdowego WARTA są TUiR WARTA S.A. i Hempel.


Klip z rajdu:


Partnerzy:

Warta