Powrót do Mitsubishi w Barbórce

Mitsubishi Lancer Evo

Zespół Rajdowy WARTA wystartuje 6 grudnia w prestiżowym Rajdzie Barbórki Warszawskiej. Stefan Karnabal z pilotem Ireneuszem Pleskotem, użyją dobrze sobie znanego Mitsubishi Lancero Evo.

Rajd Barbórki to tradycyjne zakończenie sezonu sportów motorowych w Polsce, będzie miał swoją bazę ponownie na lotnisku Bemowo. Odcinki specjalne imprezy zostaną rozegrane w dzielnicach Warszawy m.in. na Bemowie, Służewcu i oczywiście na słynnej ulicy Karowej w pobliżu ścisłego centrum miasta.

Stefan Karnabal: „Jesteśmy po bardzo udanych testach w Rallyland, które odbyliśmy w ostatni weekend startując w rajdzie i wygrywając go po zaciętej walce. Dzisiaj, nie startując czynnie w zawodach i mając możliwość jeżdzenia tylko raz do roku, buzują we mnie takie emocje jak 12 lat temu jadąc Fiatem Cinquecento. Po ubiegłorocznym epizodzie w Subaru Imprezie, tym razem jedziemy naszym Mitsubishi Lancerem Evo. Trasa wygląda na bardzo ciekawą, a najbardziej cieszy mnie oes Służewiec, który jest bardzo dynamiczny i najbardziej „rajdowy”. Liczymy na dobrą zabawę i przyjemność z jazdy.„

Partnerami Zespołu Rajdowego WARTA są TUiR WARTA S.A. i Hempel.

 


Partnerzy:

Warta