Subaru Imprezą w Rajdzie Barbórki

Zespół Rajdowy WARTA zmienia samochód rajdowy na Rajd Barbórki Warszawskiej. Po 9- letniej przygodzie z Mitsubishi Lancerem od ewolucji V do X, załoga Stefan Karnabal/ Irenusz Pleskot użyje w zbliżającym się finale sezonu rajdowego Subaru Imprezy WRX STI grupy N.

Rajd Barbórki jako tradycyjne zakończenie sezonu sportów motorowych w Polsce, będzie miał swoją bazę na Stadionie Narodowym w Warszawie. Odcinki specjalne zostaną rozegrane w dzielnicach Warszawy m.in. na Rembertowie, Cytadeli, Bemowie, Służewcu i oczywiście na słynnej ulicy Karowej w pobliżu ścisłego centrum miasta.

 

Stefan Karnabal: „Nie mogę doczekać się rywalizacji podczas Barbórki. Rajd ten zawsze gromadzi najlepszych kierowców w Polsce oraz najszybsze auta rajdowe. W tym roku wystartujemy Subaru Imprezą WRX STI w specyfikacji grupy N. Wydaje nam się, że Subaru posiada lepsze własności jezdne od naszej dotychczasowej rajdówki, przez co na technicznych próbach rajdu będziemy jeszcze bardziej konkurencyjni. Po pierwszych testach auto wydaje się być zupełnie inne od naszego Mitsubishi Lancera, ale nie jest to dla nas duży problem.„

Partnerami Zespołu Rajdowego WARTA są TUiR WARTA S.A., Hempel oraz Auto-Sim S.A.


Partnerzy:

Warta