Motul Cup treningiem przed Barbórką

Zespół Rajdowy WARTA w ramach przygotowań do Rajdu Barbórki Warszawskiej wystartuje w VI Rundzie Motul Cup, organizowanym przez ośrodek Rallyland. Załoga Stefan Karnabal/ Ireneusz Pleskot użyje dobrze znanego Mitsubishi Lancera Evo.

Impreza będzie składać się odcinków biegnących po byłym lotnisku pod Debrznem oraz drogach przylegających do kompleksu. Ich specyfika jest mocno zbliżona do dróg znanych ze stolicy, a ostatnia próba wzorem słynnej ulicy Karowej, ma zostać rozegrana po zmroku. Rywalizację zapewnią inny zawodnicy, również przygotowujący się do finału sezonu.

 

Stefan Karnabal: „Jedziemy do Debrzna gruntownie przygotować się do Rajdu Barbórki. Bardzo cieszę się, że będę mógł znowu wystartować w rajdzie i poprowadzić naszego Mitsubishi Lancera, który daje nam niesamowitą frajdę z jazdy i mam nadzieję, że także cieszy oko kibiców. Podobnie jak w ubiegłym roku, szykuje się ostra rywalizacja z regularnymi uczestnikami Motul Cup. Organizator zapowiada blisko 30 czteronapędowych aut, tak więc czeka nas wiele emocji i rywalizacji .”

Partnerami Zespołu Rajdowego WARTA są TUiR WARTA S.A., Hempel oraz Auto-Sim S.A.


Partnerzy:

Warta