Karowa była blisko

Zespół Rajdowy WARTA zakończył Rajd Barbórki Warszawskiej na 14 miejscu w klasyfikacji generalnej. Załoga Stefan Karnabal/ Ireneusz Pleskot jadąca Mitsubishi Lancerem Evo po ostatnim oesie zajmowała 13 miejsce, kwalifikującą ją do Kryterium Asów na ulicy Karowej, jednak po dodaniu kary pięciu sekund, Zespół Rajdowy WARTA decyzją organizatora nie został zakwalifikowany na słynny oes.

Stefan Karnabal:„Jestem ogromnie szczęśliwy z wystartowania w 50 Rajdzie Barbórka. Kiedy zakończyłem czynne starty w rajdach obiecałem sobie, że będę robił wszystko aby chociaż raz do roku wystartować w tak niesamowitej imprezie rajdówką, z którą mam najlepsze wspomnienia. Tutaj chciałbym bardzo podziękować moim przyjaciołom i partnerom, że cały czas mnie wspierają w moich startach. 


Naszym Mitsubishi Lancerem Evo uzyskiwaliśmy dobre czasy w gronie wyśmienitych kierowców. Startowanie EVO to naprawdę duża frajda i wyzwanie prowadząc tą spartańską rajdówkę, jednak trzeba sobie szczerze powiedzieć, że rozwiązania techniczne nie są już najnowsze i trudno jest konkurować z nowoczesnymi maszynami. Dlatego dzisiaj zastanawiam się nad zmianą samochodu na bardziej nowoczesną konstrukcję i start w kolejnej Barbórce.”

Partnerami Zespołu Rajdowego WARTA są TUiR WARTA S.A. oraz Hempel.


Klip z rajdu:

 


Partnerzy:

Warta